Wybielanie zębów żelem Kraków

Czy potrafisz ocenić, który z dostępnych na rynku produktów do wybielania zębów (nakładki sylikonowe i lampa led) są odpowiednie dla Ciebie? Białe zęby możesz mieć cały czas stosując taki produkt, jak STYLE' WHITE, czyli Profesjonalny Zestaw do Wybielania Zębów w Domu w 10 Minut.

Zawsze trzeba upewnić się, że zestaw do wybielania zębów, którego chcemy użyć został sprawdzony klinicznie i jest rekomendowany przez dentystów. Należy również sprawdzić, czy nie posiada on w swoim składzie szkodliwych związków chemicznych. Należą do nich nadtlenek wodoru i nadboran sodu. 

Paski do wybielania zębów, nakładka na zęby czy też pasta wybielająca do zębów są zwykle bardzo łatwe i wygodne w użyciu nawet w domowych warunkach. Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do wybielania zębów? Na wybielanie zębów nie powinny decydować się kobiety w ciąży i karmiące piersią, dzieci poniżej 16 roku życia oraz osoby cierpiące na silną nadwrażliwość termiczna zębów i dziąseł. 

Teraz już wiesz, że alternatywą dla wybielania zębów u stomatologa (w gabinecie stomatologicznym) są preparaty takie jak: STYLE' WHITE - żel do wybielania zębów, czy proszek do czyszczenia zębów, pasta do wybielania zębówpłyny do wybielania zębów, lub liczne urządzenia wspierające ten proces (m.in.. lampa LED do wybielania zębów). Trzeba jednak pamiętać, aby wybierać specyfiki tylko od sprawdzonych producentów, aby nie zaszkodzić swoim zębom i dziąsłom. 

Szukając Środków, Produktów do Wybielania Zębów w Domu sprawdź źródło pochodzenia produktu (uważaj na produkty z Chin) oraz procentową (%) zawartość nadtlenku wodoru w produkcie do wybielania zębów, który kupujesz. 

Pamiętaj! Według obowiązujących przepisów, według dyrektywy Unii Europejskiej (2011/84/UE z dnia 20 września 2011 roku), ilość nadtlenku wodoru w produktach do domowego wybielania zębów jest ograniczona tylko i wyłącznie do 0,1%. Nie kupuj zatem produktów, które mają więcej niż 0,1% nadtlenku w swoim składzie. STYLE' WHITE spełnia te normy, co oznacza, że nie jest wyrobem medycznym.


 Żel, Produkt, Zestaw do Wybielania Zębów w Domu w 10 minut, Wybielanie Zębów, 30-962 Kraków, STYLE' WHITE


Jeżeli poszukujesz jakichkolwiek informacji na temat Wybielania Zębów Żelem, czy jakimkolwiek innym produktem do domowego wybielania zębów na terenie Krakowa lub województwa małopolskiego, zapraszamy do kontaktu z STYLE' WHITE. Wystarczy, ze zadzwonisz do nas pod numer 790 434 400 i podasz swój kod pocztowy (np. 30-962lub nazwę miejscowości z której dzwonisz, a my podpowiemy Ci, gdzie znajdziesz profesjonalne produkty do wybielania i pielęgnacji zębów w domu.


 Style White Żel Zestaw Produkt do Wybielania Zębów

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl