Wybielanie zębów żelem Katowice

Co musisz wiedzieć o domowych sposobach wybielania zębów? Pamiętaj! Sprawdź źródło pochodzenia specyfiku oraz zawartość wodorków. Białe zęby możesz mieć cały czas stosując taki produkt, jak STYLE' WHITE, czyli Profesjonalny Zestaw do Wybielania Zębów w Domu w 10 Minut.

Nie wszyscy wiedzą, iż wbrew powszechnie panującym przekonaniom przebarwienia szkliwa występują nie tylko u osób, które nałogowo palą tytoń, piją niezliczone ilości kawy czy też nie dbają dobrze o higienę jamy ustnej. Jest to przypadłość, która w miarę upływu lat może wystąpić u każdego z nas. Dlaczego? Wszystko zależy od koloru naszych zębów, od ilości spożywanej kawy czy herbaty, ale przede wszystkim od tego, jak dbamy o higieny naszej jamy ustnej.

STYLE' WHITE jest jednym z produktów do codziennej pielęgnacji, czyszczenia i wybielania zębów w domu. Zaliczany jest do grona sprawdzonych i zweryfikowanych produktów (produkowany przez znaną francuską firmę z siedzibą w Paryżu). To rozwiązanie z odpowiednimi certyfikatami oraz posiadające w swoim składzie tylko naturalne produkty. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy do profesjonalnego wybielenia zębów w domu. Jest to między innymi Lampa led do wybielania zębów, która skutecznie rozszerza pory szkliwaumożliwiając efektywne (i efektowne) rozjaśnienie jego barwy. Postępy w zmianie koloru zębów można weryfikować z pomocą palety kolorów.

Teraz już wiesz, że alternatywą dla wybielania zębów u stomatologa (w gabinecie stomatologicznym) są preparaty takie jak: STYLE' WHITE - żel do wybielania zębów, czy proszek do czyszczenia zębów, pasta do wybielania zębówpłyny do wybielania zębów, lub liczne urządzenia wspierające ten proces (m.in.. lampa LED do wybielania zębów). Trzeba jednak pamiętać, aby wybierać specyfiki tylko od sprawdzonych producentów, aby nie zaszkodzić swoim zębom i dziąsłom. 

Szukając Środków, Produktów do Wybielania Zębów w Domu sprawdź źródło pochodzenia produktu (uważaj na produkty z Chin) oraz procentową (%) zawartość nadtlenku wodoru w produkcie do wybielania zębów, który kupujesz. 

Pamiętaj! Według obowiązujących przepisów, według dyrektywy Unii Europejskiej (2011/84/UE z dnia 20 września 2011 roku), ilość nadtlenku wodoru w produktach do domowego wybielania zębów jest ograniczona tylko i wyłącznie do 0,1%. Nie kupuj zatem produktów, które mają więcej niż 0,1% nadtlenku w swoim składzie. STYLE' WHITE spełnia te normy, co oznacza, że nie jest wyrobem medycznym.


 Żel, Produkt, Zestaw do Wybielania Zębów w Domu w 10 minut, Wybielanie Zębów, 40-097 Katowice, STYLE' WHITE


Jeżeli poszukujesz jakichkolwiek informacji na temat Wybielania Zębów Żelem, czy jakimkolwiek innym produktem do domowego wybielania zębów na terenie Katowic lub województwa śląskiego, zapraszamy do kontaktu z STYLE' WHITE. Wystarczy, ze zadzwonisz do nas pod numer 790 434 400 i podasz swój kod pocztowy (np. 40-097lub nazwę miejscowości z której dzwonisz, a my podpowiemy Ci, gdzie znajdziesz profesjonalne produkty do wybielania i pielęgnacji zębów w domu.


 Style White Żel Zestaw Produkt do Wybielania Zębów

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl