Historia STYLE WHITE Zestaw do wybielania zębów


Historia STYLE' WHITE. Francuzi odkrywają kosmetykę jamy ustnejPrzygoda zaczęła się w 2011 roku, kiedy nowa dyrektywa europejska o użyciu nadtlenku w produktach wybielających wywołała prawdziwy szok w branży. Salony wybielające zęby używające produktów, których większość producentów to Amerykanie lub Chińczycy i których produkty są pełne nadtlenku, zmuszone były zamknąć działalność. Nawet zanim francuska legislatywa weszła w życie, wszyscy dystrybutorzy środków wybielających, którzy używali tych samych dostawców byli zmuszeni do zniszczenia swoich zapasów.

W tym samym czasie Stéphane Bochenek, jeden z założycieli marki Style’ White, przez dwa lata był konsultantem w firmie, która opracowywała i sprzedawała żel wybielający w Internecie. Jej produkty również zostały wycofane.

Możliwości zostały jasno określone. Proces wybielania jako zabiegu medycznego, będzie od teraz w gestii lekarza stomatologa, który może wykorzystać do 6% nadtlenku. Produkty dostępne bez recepty są uważane za produkty kosmetyczne, pod warunkiem, że nie zawierają ponad 0,1% nadtlenku.

Kosmetyka. Stéphane Bochenek to entuzjastyczny przedsiębiorca, który lubi łączyć estetykę oraz innowację i któremu nie jest obce te słowo. Kilka lat wcześniej, stworzył i założył markę Smart Penbook, notebooki z wbudowanym długopisem, wszystkie wykonane z biodegradowalnej tektury z recyklingu. Naprawdę elegancki i oryginalny przedmiot, robiony na zamówienie, dostosowany do wyobrażeń klienta. W ten sposób, Stéphane umieścił na swoich notebookach muzeum Christiana Diora, Luwr, Muzeum Orsay, Muzeum Gaudi w Barcelonie lub Galerię Lafayette, Bon Marche, Aéroports de Paris ...


Narodziny STYLE' WHITE 


W obliczu bezczynności swoich współpracowników uwięzionych w nadtlenkowym szaleństwie, w listopadzie 2011 roku wraz z dwoma partnerami, Christopherem Sauvaget, specjalistą od sprzedaży na rynku masowym i Emmanuelem Itié, Dyrektorem Sprzedaży i Produkcji, stworzył nową spółkę, która ustanowiła swoją siedzibę w samym sercu Paryża, przy Polach Elizejskich.

Stéphane Bochenek przewidział nowe rozporządzenie w sprawie nadtlenku. Poznał światowej sławy naukowca, którego przekonał do opracowania żelu spełniającego nowe wymogi.

Trzej partnerzy, zadowoleni z nowej formuły, pierwszej w tym obszarze, zarejestrowali patent w grudniu 2012 roku. Tak narodziła się formuła Style’ White.


Odważny krok 


Dla naszego zespołu, produkcja nowego żelu na terytorium francuskim jest oczywista. Ten strategiczny wybór gwarantuje im rzeczywistą kontrolę jakości produktu. Znajduje się więc tam laboratorium i dwa centra pakowania, wszystko w okolicy Paryża.

To jednak jeszcze nie koniec przygody. Celem jest, aby żel był dostępny dla jak największej ilości ludzi. 

Odważne przedsiębiorstwo zyskało zaufanie dystrybutorów, a od grudnia 2013 roku, zdobyło swoje miejsce w wielu krajach Europy.


RSD Group


Firma założona w 2011 roku, jest jedynym francuskim producentem nowej generacji żelu wybielającego zęby.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.


 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email zamowienia@stylewhite.pl.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Żel Do Wybielania Zębów w Domu | Wybielanie w 10 Minut | STYLE' WHITE


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl