Niedrogie i skuteczne metody wybielania zębów

Niedrogie i skuteczne metody wybielania zębów

Zabieg wybielania zębów kojarzy nam się z czymś ekskluzywnym. Wiele osób, choć ma problem z przebarwieniami na zębach, nie może sobie pozwolić na wybielanie przy pomocy lampy czy lasera. I  nic dziwnego, ponieważ koszty profesjonalnego wybielania zębów w gabinecie dentystycznym wahają się od 600/700 zł – 1500 zł. Nie oznacza to jednak, że osoby o mniejszym budżecie nie mogą wybielić zębów. Na rynku dostępnych jest wiele preparatów i akcesoriów, które za niewielką ceną pozwolą uzyskać biały uśmiech.

Pasty i płyny wybielające

Pasty i płyny do płukania jamy ustnej o działaniu wybielającym znajdziemy w każdej drogerii i aptece. Mogą one opierać się na wybielaniu mechanicznym – ścieraniu nalotów ze szkliwa – lub chemicznym, gdzie za rozjaśnienie zębów dopowiadają określone substancje. Do wyboru mamy pasty przeznaczone do codziennego użytku, które jednocześnie zapewnią ochronę uzębienia, a także specjalistyczne pasty, które ze względu na silne działanie przeznaczone są do stosowania 2-3 razy w tygodniu. Pasty dają delikatny efekt wybielenia, dlatego nie poradzą sobie z bardzo silnymi przebarwieniami.

Paski i nakładki

Paski nasączone preparatem wybielającym oraz nakładki, na których rozprowadza się żel wybielający, stosuje się w domu, nakładając je na zęby przez czas zalecany przez producenta. Długotrwałość tych zabiegów zależy od substancji, które odpowiedzialne są za wybielanie oraz od szybkości procesu wybielania. Niektóre preparaty stosuje się raz dziennie przez 10-20 minut przez okres 2-4 tygodni, a np. nakładki wybielające Style’ White wzbogacone światłem LED dają efekt wybielania po zastosowaniu 6-4 razy w ciągu doby na czas 10 minut. Takie metody rozjaśniają zęby nawet o 5 odcieni! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl