Najpopularniejsze preparaty do wybielania zębów – lista

Najpopularniejsze preparaty do wybielania zębów – lista

Zęby można wybielać na wiele różnych sposobów. Na rynku pojawiają się coraz to nowe środki pozwalające na uzyskanie perłowego uśmiechu. Jakie są najbardziej popularne?

Żele do wybielania zębów

Żele należą do najpopularniejszych preparatów wybielających. Łatwa aplikacja i brak mechanicznego oddziaływania na zęby powodują, że jest to sposób wyjątkowo lubiany. Nowoczesne preparaty żelowe przynoszą szybkie efekty i co ważne nie zawierają substancji szkodliwych dla zdrowia.

Preparaty z węglem aktywnym

Stale rośnie liczba zwolenników wybielania zębów węglem aktywnym. Nie należy się temu dziwić, bo metoda wykorzystująca właściwości adsorpcyjne węgla przynosi bardzo dobre i trwałe rezultaty. Należy zwrócić uwagę a fakt, że aktywny węgiel jest produktem całkowicie naturalnym i bezpiecznym dla zdrowia. Dodatkowo warto zauważyć, że preparaty zawierające tą substancję są bezwonne i bezsmakowe, dzięki czemu nie powodują dyskomfortu podczas stosowania.

Pasty wybielające

Kolejną popularna grupa preparatów są pasty wybielające do zębów. Są popularne, gdyż ich stosowanie nie różni się od zabiegów stosowanych podczas codziennej higieny jamy ustnej. A jednocześnie pozwala cieszyć się bielszymi zębami.

Domowe sposoby

Tradycjonaliści przekonują o zaletach domowych sposobów wybielania zębów. Do najczęściej stosowanych produktów należą truskawki i olej kokosowy. Są to produkty całkowicie naturalne, które znajdują zastosowanie w wybielaniu zębów od setek lat.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl