Gdzie kupić nakładki do wybielania zębów?

Gdzie kupić nakładki do wybielania zębów?

Chyba nie ma osoby, która nie marzyłaby o białych zębach. Niestety nie wszyscy mają takie z natury. Wiele osób, mimo że ma jasny kolor kości, przez lata picia kawy, herbaty czy palenia papierosów również straciło biały kolor uzębienia. Często sięga się po pasty do mycia zębów z efektem wybielania, ale nie sprawdzą się one u każdego. Nowością są nakładki wybielające, których można używać w domu. Obecnie jest to najbardziej skuteczne domowe rozwiązanie, które nie jest mocno inwazyjne. O ile tylko postępujemy zgodnie z instrukcją. Gdzie kupić nakładki wybielające, i jak wybielić zęby w domu?

Nakładki od stomatologa

Najbardziej dopasowane do naszego uzębienia nakładki kupimy u stomatologa. Jednak trzeba liczyć się z tym, że zgłaszając się do dentysty z prośbą o wykonanie nakładek od razu będziemy musieli kontynuować u niego zabieg. Po pierwsze stomatolodzy zalecają, aby najpierw wyleczyć wszystkie zęby i ściągnąć kamień, a dopiero potem przystąpić do wybielania zębów nawet metodą nakładkową. Chodzi tu o to, że podczas wybielania żel mógłby przedostać się przez uszkodzone zęby do miazgi zębowej albo też w miejscach, gdzie na zębach znajduje się kamień nie zadziałać w ogóle. U stomatologa pobierany jest wycisk zębów, na podstawie którego technik dentystyczny wykonuje indywidualnie dopasowane nakładki wybielające a dentysta daje nam strzykawki z żelem do domowego użytku.

Tańsza opcja do stosowania w domu

Również bez trudu można kupić nakładki wybielające samemu w Internecie albo w aptekach czy niektórych drogeriach. Pozwalają one na bardzo wygodne i szybkie wybielenie zębów. Samodzielne wykonanie zabiegu nie jest skomplikowane i można je przeprowadzić w dowolnym dla nas momencie. Wystarczy wizyta w aptece czy drogerii lub też kilka kliknięć w sklepie internetowym. Takie rozwiązanie będzie idealnym sposobem na szybką poprawę wyglądu uśmiechu przed ważnym wydarzeniem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl