PRAWDZIWI LUDZIE

REALNE EFEKTY

Czemu powinniśmy się uśmiechać? Aby poprawić swój wizerunek, podbudować pewność siebie, rozkwitnąć w życiu prywatnym czy zawodowym, aby uwodzić, czuć się dobrze w towarzystwie innych lub po prostu czuć się dobrze ze sobą. Poznaj sekret jak szybko wybielić zęby.

W dzisiejszych czasach posiadanie pięknego uśmiechu jest przydatne, atrakcyjne, szczodre.. Jak również nieistotne, zabawne i samolubne!

Femme fatale, mąż zajmujący się domem, uczeń, rodzic, przyszła panna młoda, starsza pani, gwiazda, ambitny młodzieniec… Pokaż swój uśmiech!


 

Aktorka, Mery, 30 lat 

Dla zabójczego uśmiechu

  Mery jest z Australii. Jest aktorką: "To dla mnie naprawdę ważne, aby mieć piękny uśmiech przed kamerami i STYLE' WHITE pozwolił mi go uzyskać". Widząc jej promienny uśmiech, ani przez chwilę w to nie zwątpisz.


 

STYLE' WHITE Żel Zestaw do wybielania zębów

Home Teeth Whitening Kit Product Style' White

Home Teeth Whitening Kit Product Style' White Home Teeth Whitening Kit Product Style' White Home Teeth Whitening Kit Product Style' White
Home Teeth Whitening Kit Product Style' White Home Teeth Whitening Kit Product Style' White Home Teeth Whitening Kit Product Style' White 

Home Teeth Whitening Kit Product Style' White

Sprawdź nasz Instagram @stylewhite

STYLE' WHITE Żel Zestaw do wybielania zębów
KUP ZESTAW DO WYBIELANIA ZĘBÓW STYLE WHITE


 

Asystentka dyrekcji, Marie, 25 lat

Na ten idealny dzień

Marie jest zachwycona, że wypróbowała ten produkt. Poważnie rozważa użycie go w dniu swojego ślubu. W tym specjalnym dniu jej uśmiech musi być równie idealny jak jej suknia, fryzura czy makijaż. Jej przyszły mąż oraz goście będą na pewno zadowoleni.

 Studentka, Zoe, 20 lat

Aby być atrakcyjną

Od kiedy odkryła ten produkt, Zoe używa go regularnie. Robi to aby "wychodzić ze znajomymi, być piękniejszą". Poleciła go też kilku koleżankom i nawet koledze! "Wszyscy go pokochali". Rzeczywiście, kiedy wybiela swoje zęby w domu, to równie łatwe jak układanie włosów czy malowanie paznokci.

 


 

Tancerz, Richard, 30 lat

Udany casting

Richard jest ze Szkocji i jest tancerzem w Paryżu. Wie jak ważny jest jego uśmiech, kiedy jest na scenie. Pewnego dnia reżyser obsady zapytał go, jaki jest sekret jego śnieżnobiałych zębów. Richard jest tego pewny: "to po części zasługa mojego uśmiechu, że dostałem pracę!". 

 


  

Sprzedawczyni, Clara, 40 lat

Czuję się lepiej we własnym ciele

Clara to sprzedawczyni. Od kiedy nakłada ten tak "łatwy w użyciu" żel, zauważyła, że jej ładny uśmiech sprawił, że zyskała pewność siebie i jej klienci są bardziej otwarci. Zaufanie, które dociera do celu.

 

 

 

KUP ZESTAW DO WYBIELANIA ZĘBÓW STYLE WHITE 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl