Czarny węgiel a zęby białe? Na czym polegają te czary?

Czarny węgiel a zęby białe? Na czym polegają te czary?

Na rynku dostępnych jest wiele preparatów pozwalających na usuwanie przebarwień i plam z zębów. Dzięki temu klienci, marzący o śnieżnobiałym uśmiechu, mogą wybrać środki wybielające najbardziej odpowiadające ich potrzebom i preferencjom.

Jednak niektóre z nich wydają się co najmniej nieoczywiste. Doskonałym przykładem takich środków są zawierające aktywowany węgiel drzewny. Czy czarny węgiel naprawdę skutecznie wybieli zęby?

Właściwości aktywowanego węgla drzewnego

Okazuje się, że aktywowany doskonale usuwa przebarwienia z powierzchni zębów. Jak to możliwe? Wszystko dzięki właściwościom adsorpcyjnym tej znanej od tysięcy lat substancji. Cząsteczki węgla pochłaniają wszystkie nieczystości znajdujące się na zębach – plamy i przebarwienia. Dodatkowo usuwają one płytkę nazębną, czyli najlepsze środowisko do rozwoju groźnych bakterii powodujących choroby jamy ustnej i będących przyczyną nieprzyjemnego zapachu z ust.

Opracowane przez stomatologów preparaty zawierające aktywowany węgiel drzewny działają błyskawicznie. Efekty są zauważalne już pop pierwszym ich zastosowaniu. A dodatkowo preparaty na bazie węgla aktywowanego są bezpiecznie zarówno dla zębów jak i dziąseł, dzięki czemu mogą być stosowane nawet co 2-3 dni.

Innowacyjne preparaty wybielające zawierające ten składnik są 100% naturalne i nie zawierają żadnych środków chemicznych. Dzięki temu nie występuje ryzyko negatywnego ich wpływu na zdrowie zębów, jamy ustnej i całego organizmu. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl